Objavljen je nov Razpis za vpis v srednje šole in dijaške domove za šolsko leto 2015/16.

Več ...

Rezultati državnega tekmovanja PDF natisni E-pošta
Prispeval Bojana Novak
Sobota, 17 Januar 2015 17:22

V soboto, 17. januarja, so se  učenci in dijaki pomerili na državnem tekmovanju v računalniškem razmišljanju in pismenosti za osnovnošolce in srednješolce Bober. Tekmovanje je potekalo v novi stavbi ljubljanske Fakultete za računalništvo in informatiko. Udeležilo se ga je 186 učencev, med njimi tudi štirje z naše šole. Čestitamo lahko vsem, še posebej pa trem dobitnikom ZLATEGA PRIZNANJA MLADI BOBER. To so Peter Lekše (6.r.), Ožbej Pavc in Miha Češnovar (7.r.). Miha je bil  med sedmošolci drugi najuspešnejši  v državi in je osvojil tudi 2. nagrado.

Čestitamo!

Več ...

Dvoranska atletika
Prispeval Samo Petrič

V četrtek, 15. januarja 2015, so učenci in učenke naše šole na prvenstvu Ljubljane v dvoranski atletiki dosegli odlične rezultate. Lovro in Nejc Lipovec sta osvojila zlato, Juš Apostolovski srebro, Špela Ovčak pa bron. Na mestnem finalu, ki bo 22. januarja, si tako obetamo še kakšno odličje. Bravo.

Več ...

Dvoranska atletika - najmlajši učenci PDF natisni E-pošta
Prispeval Eva Vremec
Četrtek, 15 Januar 2015 17:54

Danes, 15.1.2015, je potekalo Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za skupino B. Med našimi najmlajšimi učenci sta diplomi osvojila Nejc Čop Tomšič iz 5. A - 2. mesto v teku na 60m in Janja Burgar iz 5. B - 3. mesto v skoku v daljino. Čestitke vsem nastopajočim!