Spoštovani starši!

Bližajo se zaslužene počitnice. V ta namen objavljamo nekaj ponudb za vaše otroke za aktivno preživljanje le-teh.

Spoštovani!

Zveze prijateljev mladine v Ljubljani in Zavod za letovanje in rekreacijo otrok že vrsto let izvajajo programe počitniškega varstva (na osnovi razpisa Mestne občine Ljubljana) in letovanja osnovnošolskih otrok v času poletnih počitnic. Letovanje izvajajo v počitniških domovih ob morju, s katerimi upravljajo in so v lasti Mestne občine Ljubljana. Kot vrsto let doslej so bili uspešni na razpisu Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije, ki sofinancira zdravstveno letovanje otrok, ki pogosteje obolevajo in je finančno zelo ugodno za starše. Tako bodo odpeljali več kot 1000 otrok iz območja Ljubljane na 10-dnevno zdravstveno letovanje. Hkrati z zbiranjem donacijskih sredstev odpeljejo na brezplačno letovanje več kot 500 otrok iz področja Ljubljane, ki jih za brezplačno letovanje predlagajo svetovalne službe ljubljanskih osnovnih šol.

Več informacij o letovanjih in drugih aktivnostih, ki jih ponujajo, dobite v prilogi POČITNICE IN DEJAVNOSTI.

Tudi v letošnjih počitnicah v CŠOD organizirajo počitniške programe, polne veselja, zabavnega športa in ustvarjalnih dejavnosti. Namenjeni so vsem, ki želijo spoznati nove prijatelje in doživeti nekaj novega.

Obveščamo vas, da so objavili seznam terminov in programov ter že začeli sprejemati prijave.

Veselimo se poletja.

Informacije: