Spodaj so objavljeni razporedi dopoldanskih in popoldanskih govorilnih ur za šolsko leto 2021/22.

POPOLDANSKE GOVORILNE URE (16.30 – 18:00)

1. GU 2. GU 3. GU 4. GU
 1. do 5. razred 9. 11. 2021 11. 1. 2022 8. 3. 2022 10. 5. 2022
 6. do 9. razred 8. 11. 2021 10. 1. 2022 7. 3. 2022 9. 5. 2022

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2021/22

RAZREDNA STOPNJA

ODDELEK RAZREDNIK DAN URA UČILNICA
1. a

Mira Sovinc

Tanja Globočnik

torek  7.40–8.25

11

11

1. b

Sara Močnik

Romana Osredkar

sreda 12.05–12.50

9

9

2. a Petra Podbevšek Žigman petek 7.40–8.25 7
2. b Tanja Režek torek 7.40–8.25 6
3. a Doroteja Bokavšek ponedeljek 10.25–11.10 zbornica
3. b Jenny Kelner sreda 10.25–11.10 4
4. a Urška Mihevc torek 10.25–11.10 3
4. b Alenka Degen petek 9.20–10.05 zbornica
4. c Sabina Mlakar torek 9.20–10.05 35
5. a Nataša Roblek četrtek 9.20–10.05 17
5. b Nataša Jeras sreda 9.20–10.05 15

 

PREDMET UČITELJ DAN URA UČILNICA

TJA 1. a in 2. a

TJA 1. b in 2. b

TJA 3. a, 3. b, 4. c

TJA 4. a, 4. b in 5. a

TJA 5. b

Petra Podbevšek Žigman

Sara Močnik

Urška Knez

Maja Haclar Anžin

Ester Beguš

ponedeljek

sreda

sreda

ponedeljek

 

12.05–12.50

12.05–12.50

12.05–12.50

9.20–10.05

 

zbornica

11

26

27

 

GOS 5. b Larisa Stražiščar Rogelj ponedeljek 12.05–12.50 10
NŠP 4., 5. in 6. Eva Vremec četrtek 12.05–12.50 kabinet ŠPO
NIP tehnika 4., 5. in 6. Borut Setničar

NIP računalništvo 4.,

5. in 6.

Marija Pintar torek 8.30–9.15 pomočnica
NIP nemščina 4., 5. in 6. Admira Ćosić sreda 10.25–11.10 zbornica
DSP Urška Šilc sreda 10.25–11.10 18
DSP Ana Korenčan četrtek 11.15–12.00 24
DSP Tjaša Kramar sreda 10.25–11.10 55

 

SKUPINA OPB UČITELJ RAZRED TERMIN UČILNICA
I. Larisa Stražiščar Rogelj 1. a ponedeljek, 12.05 kabinet 10
II. Darja Sodnik 1. b četrtek, 11.15 kabinet 10
III. Marjana Smrkolj 2. a četrtek, 12.05 zbornica
IV. Manuela Medič 2. b četrtek, 11.15 zbornica
V. Katarina Oblak Vidic 3. a + 3. b sreda, 12.05  zbornica
VI. Eva Vremec 3. b + 4.  a četrtek, 12.05 kabinet ŠPO
VII. Jure Kavšek 4. b + 4. c četrtek, 12.05 kabinet ŠPO
VIII. Romana Osredkar 5. a + 5. b sreda, 12.05 10