Interesne dejavnosti

Na spodnjih gumbih najdete seznam in urnik interesnih dejavnosti, ki jih ponuja šola(prijave so že možne), zunanji izvajalci s strani MOL in drugi zunanji izvajalci. Interesne dejavnosti, ki jih ponuja šola, so brezplačne. Več informacij o interesnih dejavnosti, ki jih izvajajo zunanji izvajalci, dobite pri izvajalcih samih. Interesne dejavnosti začnemo izvajati od ponedeljka, 25. 9. 2023, dalje.

Prosimo, da imajo učenci v beležki zapisano katero oz. katere dejavnosti bodo obiskovali ne glede na to ali obiskujejo interesno dejavnost ponujeno s strani šole ali interesno dejavnosti, ki jo ponujajo zunanji izvajalci.

Obveščamo pa vas, da učence, ki z interesno dejavnostjo zaključijo ob 16.00, prevzamete starši sami. Po 16.00 ni več vračanja v podaljšano bivanje.

Hvala za razumevanje.

Interesne dejavnosti šola