Spoštovani starši,

zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih lahko premagamo le s skupnimi močmi. V teh okoliščinah namenjamo posebno pozornost ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe, ali svoje lastne. Če ste se sami znašli v takšni ali podobni situaciji, se obrnite na šolsko svetovalno delavko, go. Matejko Goričanec, preko elektronske pošte: matejka.goricanec@os-smartno.si.

Vsi, ki ste pripravljeni kakorkoli pomagati, razen z osebnimi stiki, svojo pripravljenost prav tako sporočite svetovalni delavki.

Hvaležni vam bomo za vaš odziv!