Spoštovani starši, učenci in zaposleni!

Glede na trenutno dogajanje in stisko ljudi v Ukrajini smo se odločili, da bomo na OŠ Šmartno pod Šmarno goro pomagali ljudem, ki jim v teh trenutkih ni lahko. V kolikor lahko pomagate tudi vi in prispevate stvari, ki so spodaj navedene, vam bomo zelo hvaležni.

Zbiralna akcija bo trajala od 3. 3. – 11. 3. 2022. Učenci in zaposleni lahko svoje prispevke oddajo v kabinet št. 10 (pri 1. razredih), v pisarno svetovalne službe, v pisarno ge. Urške Šilc (kabinet št. 18) in v pisarno ge. Ane Korenčan (kabinet št. 24).

V petek, 11. 3. 2022, bomo vse zbrano dostavili na Karitas.

Zbiramo:

  • suho ali trajno ter dobro zapakirana osnovna živila, ki ne potrebujejo hlajenja (moka, testenine, mleko, olje, otroška hrana, konzerve: pašteta, ribe, narezek…),
  • higienske pripomočke (pralni prašek, univerzalna čistilo, milo in šampon za osebno nego, zobna pasta in ščetke),
  • higienske robčke in plenice,
  • vodo v plastenkah.

 Iskrena hvala vsakemu za vsak dar in izraženo solidarnost.

  Humanitarna ekipa: Ana Korenčan, Urška Šilc, Luka Uršič,  Admira Ćosić, Romana Osredkar, Alenka Degen