Spoštovani starši, dragi učenci!

Obveščam vas, da bo od ponedeljka, 10. 5. 2021, dalje pouk za vse učence od 1. do 9. razreda potekal v šoli.

Maska je obvezna za vse učitelje in tudi učence od 6. do 9. razreda ves čas tudi v matičnem oddelku, razen pri urah športa. Za učence od 1. do 5. razreda pa je obvezna le zunaj matičnega oddelka, priporočljiva pa tudi znotraj “mehurčka”.

Prosim vas, da odlok upoštevate.

Pouk bo potekal po modelu B, zato bo spremenjena organizacija pouka na način kot je prikazano na spodnjih povezavah:

Razpored pouka pri obveznih in neobveznih izbirnih predmetih bo potekal v šoli v homogenih skupinah in istočasno na daljavo preko spletnih učilnic po razporedu v priponki. Prav tako bo v homogenih skupinah potekal pouk za devetošolce, in sicer po naslednjem URNIKU.

Prijazen pozdrav,

 Irena Babnik, ravnateljica