4. dan:

Dež nam je v dopoldanskem času še prizanesel in lahko smo odšli na plažo. Po kosilu smo izdelovali padala in zmaje. Zvečer so nam učitelji podelili pohvale za pospravljanje sob in plavalne delfinčke. Sledilo je plesno rajanje.

3. dan:

Danes zjutraj so nas na nebu pričakali deževni oblaki. Po zajtrku smo se odpravili v Strunjanske soline, se kopali v dežju in se veselili popoldanskega sonca. Preizkušali smo se v plavalnih tehnikah in osvojili plavalne delfinčke, se igrali na igrišču in zvečer prikazali naše umetniške in igralske sposobnosti.

2. dan:

Prebudili smo se v čudovit dan. Danes smo pisali dnevnike, pilili našo tehniko plavanja, risali morsko tematiko, se igrali moštvene igre in navijali za naše košarkarje.

1. dan:

Oglašamo se iz sončnega Strunjana, kjer smo že čofotali v topli vodi. Zvečer smo se skozi tunel odpravili v Portorož in pojedli slasten sladoled. Utrujenost nas je zvečer premagala in sladko smo zaspali.