V soboto, 23. 4. 2022, se je v športni dvorani Dobrova, v organizaciji športnega kluba Bleščica, odvijalo področno tekmovanje v ritmični gimnastiki in estetski gimnastiki. Na tekmovanju se je predstavilo 39 ekip in skupaj več kot 300 deklet. Videli smo tudi nekaj nastopnih točk, skupaj 17. Dekleta, ki so tekmovala in nastopala prihajajo iz 32 osnovnih šol. Naše učenke so dosegle naslednji rezultat:  

Ritmična gimnastika, skupinske sestave, vaja z žogo, 1. mesto

Rebeka Virant, 4.r / Lara Dragan, 4.r / Hana Erzar, 4.r / Klara Ribič, 4.r / Anja Urška Golobinek, 5.r / Aneta Svenšek, 5.r / Erika Sirnik 5.r / Stella Markovič, 5.r / Lana Aleš, 5.r / Lara Rasiewicz, 5.r

Ritmična gimnastika, pari in trojice, vaja z žogo, 1. mesto

Iza Okrajšek, 9.r / Lara Čop Tomšič, 9.r / Katja Svenšek, 9.r

 

Iskrene čestitke!