Spoštovani starši!

Ob ponovnem odprtju šol za učence 1.-3. razreda vas zaradi varnosti otrok in zaposlenih vljudno prosimo, da strpno in dosledno upoštevate prometno ureditev v okolici šole ter vozite v skladu z omejitvami hitrosti. Večina naših učencev uporablja možnost šolskega prevoza, nekateri starši pa svoje otroke sami vozite v šolo. Zaželeno je, da parkirate na bočnih parkirnih mestih ob vozišču Ceste v Gameljne ali na novo urejenih brezplačnih parkiriščih, ki jih je Mestna občina Ljubljana uredila za potrebe šole. Parkirišče pred šolo je namenjeno zaposlenim OŠ Šmartno.

Z zavedanjem o pomembnosti prometne varnosti bomo poskrbeli, da bodo otroci varni, glavnina prometa pa bo potekala mimo šolskega območja.