Spoštovani starši!

V prvih dneh novega šolskega leta se bodo otroci ponovno navajali na prometno varnost in pravila cestnega prometa. Zaradi varnosti otrok in zaposlenih vas vljudno prosimo, da strpno in dosledno upoštevate prometno ureditev v okolici šole ter vozite v skladu z omejitvami hitrosti.

Večina naših učencev uporablja možnost šolskega prevoza, nekateri starši pa svoje otroke sami vozite v šolo. Zaželeno je, da parkirate na bočnih parkirnih mestih ob vozišču Ceste v Gameljne ali na novo urejenih brezplačnih parkiriščih, ki jih je Mestna občina Ljubljana uredila za potrebe šole. Parkirišče pred šolo je namenjeno zaposlenim OŠ Šmartno.

Z zavedanjem o pomembnosti prometne varnosti bomo poskrbeli, da bodo otroci varni, glavnina prometa pa bo potekala mimo šolskega območja.

Prilagamo tudi dokument, ki predstavlja prometno-vzgojne aktivnosti za večjo varnost otrok v 2022/23.

Irena Babnik, ravnateljica