Prvi dan tabora smo imeli malce slabo vreme in je ves dan deževalo. Kljub temu smo se  po prihodu na CŠOD Prvine odpravili v največjo učilnico v naravi- gozd. Ustvarjali smo z najrazličnejšim naravnim materialom. Po kosilu smo si uredili svoje sobe, potem pa imeli popoldanske aktivnosti in igre. Zvečer smo imeli več sreče z vremenom, ker je prenehalo deževati in smo imeli Prvinsko noč-pohod z lučkami. Učenci so svoje vtise 1. dne  pridno zapisali v svoje dnevnike.

Drugi dan tabora smo pričeli z jutranjo telovadbo v okolici doma, da smo se »prebudili«. Dopoldanske aktivnosti pa smo zopet preživeli v naravi, kjer smo postali raziskovalci gozda in se preizkusili v plezanju na drevo.

Vsi lepo uživamo in vas lepo pozdravljamo,        

učenci, učenke in učiteljice

Spoštovani starši!

 

Sporočamo, da so učenci 3. razredov in spremljevalke srečno prispeli v CŠOD Prvine.

Vodstvo šole