Spoštovani,

otroški knjižni festival je na Vodnikovi domačiji Šiška priljubljena stalnica – ob koncu šolskega leta in pred začetkom poletnih počitnic za otroke, bo letos že 8. leto zapored potekala celodnevna zabava s knjigami.

Otroški knjižni festival 2022, bo na sporedu to soboto, 11. 6. 2022, cel dan, med 10. in 19. uro, na Vodnikovi domačiji v Šiški.

Praznični dan knjig za otroke in mlade poleg knjižnega sejma otroške in mladinske literature zajema še številna pripovedovanja, predstave, delavnice, srečanja z avtorji, ilustratorji in na koncu koncert.

Vsi dogodki so brezplačni.

Povezava do celotnega dogodka in programa: Otroški knjižni festival 2022, posamezni dogodki pa so izpostavljeni še na FB strani, tukaj. Vabilo se nahaja na povezavi VABILO.

 

Ob festivalu se na isti dan letos odpira še razstava dioram s polja stvarne ilustracije študentov in študentk ALUO UL Mali svetovi, velike zgodbe – Diorama kot izziv v znanstveni ilustraciji.
Vse obiskovalce, male in velike, v dnevu knjižnega rajanja vabimo tudi nanjo!