4. dan:

 

Danes nas je presenetil lep sončen dan. Izkoristili smo ga za smučanje, tek na smučeh in ostale zimske radosti. Zvečer je bila na sporedu zabava z dobro glasbo in plesom.

Obveščamo še, da se v petek vračamo okrog 14.30.

3. dan:

Hitro nam minevajo dnevi, kar pomeni, da na taboru zelo uživamo. Tretji dan smo smučali, se sankali in tekli na smučeh. Večer smo zaključili s športnimi igrami v telovadnici in plezanjem na notranji plezalni steni. 

2. dan:
Za nami je uspešen drugi dan v Planici. Danes smo smučali v Kranjski gori, popoldne pa se po zasneženih gozdnih poteh odpravili v dolino Tamar. Večer smo zaključili s cirkuškimi vragolijami.

1. dan:

Po uri in pol vožnje, smo prispeli v lepo zasneženo Planico. Nastanili smo se v CŠODju, pojedli odlično kosilo in s programom nadaljevali v popoldanskem času. Ogledali smo si smučarske skakalnice, šli smo po prizorišču svetovnega prvenstva in si ogledali nordijski center. Po večerji smo se z lučkami podali na nočni pohod do Rateč. Imeli smo se super. 

Spoštovani starši!

 

Sporočamo, da so vaši otroci in učitelji spremljevalci srečno prispeli v CŠOD Planica.