Učenci 8. in 9. razredov!

Tukaj boste našli informacije o dnevih odprtih vrat v srednjih šolah.

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna vabi na dan odprtih vrat, ki bo potekal v četrtek, 14. 11. 2019, od 16.00 in 18.00, v prostorih šole (Tržaška 36, 6230 Postojna). Uradno vabilo najdete na spletni povezavi: http://sola.sgls.si/zdravstvena-tece-po-ulicah-postojne/. Na spletni strani šole najdete tudi podrobnejše opise posameznih programov, v kolikor niste prepričani, ali bi se udeležili dneva odprtih vrat.
Sanja Tkalec, šolska svetovalna delavka
Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana organizira v januarju dneve odprtih vrat za programa
a) umetniška gimnazija – smer sodobni ples in
b) umetniška gimnazija – smer gledališče in film.

V priponki najdete vabilo na dneve odprtih vrat s natančnejšo navedbo terminov. Na povezavi: https://www.svsgugl.si/okroznica/dnevni-odprtih-vrat-za-ucence-9-razredov/ najdete dostop do prijavnega obrazca.

Sanja Tkalec, šolska svetovalna delavka”