Spodaj so objavljeni razporedi dopoldanskih in popoldanskih govorilnih ur za šolsko leto 2022/23.

POPOLDANSKE GOVORILNE URE (16.30 – 18:00)

1. GU 2. GU 3. GU 4. GU
 1. do 5. razred 8. 11. 2022 10. 1. 2023 7. 3. 2023 9. 5. 2023
 6. do 9. razred 7. 11. 2022 9. 1. 2023 6. 3. 2023 8. 5. 2023

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2022/23

RAZREDNA STOPNJA

ODDELEK RAZREDNIK DAN URA UČILNICA
1. a Mira Sovinc
Romana Osredkar
torek 5. ura 8
1. b Darja Sodnik sreda 5. ura 10
2. a Petra Podbevšek Žigman petek 0.      ura 7
2. b Tanja Režek sreda 4. ura 6
3. a Sara Močnik torek 5. ura 10
3. b Jenny Annemarie Kelner četrtek 1.ura 10
4. a Urška Mihevc torek 3. ura 3
4. b Alenka Degen torek 2. ura 2
5. a Nataša Roblek četrtek 3.ura 17
5. b Nataša Jeras torek 4.ura 16
5. c Sabina Mlakar petek 2. ura 13

 

 

SKUPINA OPB UČITELJ DAN URA UČILNICA
I. Tanja Globočnik  ponedeljek  6. ura kabinet 10
II. Doroteja Bokavšek/ Mojca Čeferin Kveder

 torek

četrtek

 3. ura

4. ura 

 kabinet 10
III. Eva Vremec četrtek 5. ura kabinet ŠPO MTV
IV. Katarina Oblak Vidic torek 4. ura kabinet 10
V. Manuela Medič petek 4. ura zbornica
VI. Jure Kavšek četrtek 5. ura kabinet ŠPO MTV
VII. Larisa Stražiščar ponedeljek 3. ura kabinet 10
VIII. Romana Osredkar torek 5. ura 8

 

 

PREDMETNA STOPNJA

ODDELEK RAZREDNIK DAN URA UČILNICA
6. a Samo Petrič ponedeljek 1. ura kabinet ŠPO
6. b Simona Turk torek

 

2. ura

kabinet ŠPO
7. a Urša Knez petek 4. ura 28
7. b Maja Komjanc petek 3. ura  35
8. a Andreja Dolenec četrtek 3.ura 56
8.b Snežana  Bela ponedeljek 2.ura 25
9. a PP Ponikvar četrtek 3. ura 58
9. b Maja Haclar Anžin ponedeljek 3.      ura zbornica

 

OSTALI UČITELJI

UČITELJ RAZPOREDITEV DAN URA UČILNICA
Bojana Novak matematika torek 2.ura 29
Ester Beguš angleščina, francoščina sreda 5. ura 28
Irena Draganjec slovenščina torek 1. ura 19
Andreja Rudaš zgodovina četrtek 3.ura zbornica
Renata Kern LUM, LS 1, LS 3 sreda 4. ura 48
Barbara Vampelj slovenščina četrtek 2. ura 27
Aleš Vek glasbena umetnost četrtek 4. ura 13
Admira Ćosić nemščina sreda 2. ura kabinet ŠSS
Katarina Španić matematika ponedeljek 4. ura 33
Ana Korenčan DSP sreda 3.ura 55
Marija Pintar računalništvo četrtek 1. ura pisarna
Samo Petrič šport ponedeljek 2. ura kabinet ŠPO
Larisa Stražiščar Rogelj GOS, SPH, NP, ČEB ponedeljek 3.ura 10
Nataša Šircelj MAT ponedeljek 4.ura 31

 

 

UČITELJI DODATNE STROKOVNE POMOČI

UČITELJ TERMIN
MANUELA MEDIČ petek, 4. ura
URŠKA ŠILC  petek, o. ura
SUZANA GRAHOVAC FLAJS torek, 5. ura
ANA KORENČAN sreda, 3. ura