Tekmovanja

 

PODROČJE TEKMOVANJE RAZRED VODJA TERMIN – ŠOLSKO TERMIN –PODROČNO TERMIN – DRAŽAVNO
slovenščina Mehurčki 2.–3. Petra Podbevšek Žigman      
Cankarjevo priznanje

4.–5.

6.–7.

 

8.–9.

Doroteja Bokavšek

Katarina Oblak Vidic

Barbara Vampelj

17. 11. 2020    
Slovenščina ima dolg jezik 7.–9. Barbara Vampelj februar 2021 marec 2021 april 2021
angleščina Tekmovanje iz znanja angleščine 8. Ester Beguš, Maja Haclar Anžin 19. 10. 2020   23. 11. 2020
Tekmovanje iz znanja angleščine 9. Urška Knez, Maja Haclar Anžin 12. 11. 2020 20. 1. 2021 16. 3. 2021
Spletno bralno tekmovanje Oxford ali Epi Reading Badge 3.–9. Ester Beguš, Maja Haclar Anžin, Urška Knez      
nemščina Spletno bralno tekmovanje Bücherwurm 7.–9. Irena Babnik, Admira Ćosić

december –

marec 2021

   
zgodovina Tekmovanje iz znanja zgodovine 8.–9. Andreja Rudaš      
geografija Tekmovanje iz znanja geografije 6.–9. Snežana Bela 24. 11. 2020 26. 1. 2021 16. 4. 2021
glasba 10. glasbena olimpijada 7.–9. Anita Novak Smolič januar 2021   marec 2021
biologija Proteusovo priznanje 8.–9. Andreja Dolenec 24. 10. 2020   4. 12. 2020
Kaj veš o sladkorni bolezni 8.–9. Urška Šilc 16. 10. 2020   21. 11. 2020
Poznavanje flore Slovenije 8.-9. Andreja Dolenec november 2020   maj 2021
kemija Preglovo priznanje 8.-9. Polona Petrica Ponikvar 18. 1. 2021   27. 3. 2021
naravoslovje Kresnička

3.

4.-5.

6.-7.

Jenny A. Kelner

Nataša Roblek

Andreja Dolenec

februar 2021

3. 2. 2021

   
fizika Stefanovo priznanje 8.-9. Polona Petrica Ponikvar 3. 2. 2021 26. 3. 2021 8. 5. 2021
matematika Vegovo priznanje 1.-9. Katarina Španić 18. 3. 2021  17. 4. 2021
Razvedrilna matematika 1.-9. Nataša Šircelj 2. 12. 2020   30. 1. 2021
Logika 4.-9. Nataša Šircelj 24. 9. 2020   17. 10. 2020
Hitro Računanje 4.-9. Nataša Šircelj

5.-16. 10

2.-13. 11.

27.-18. 12.

  6. 2. 2021
Logična pošast 4.–5. Doroteja Bokavšek maj 2021   junij 2021
računalništvo Bober 6.-9. Jenny A. Kelner, Marija Pintar, Nataša Roblek od 9. do 13. novembra in od 16. do 20. novembra 2020   16. 1. 2021