V okviru Društva za zdravje srca in ožilja Slovenije in v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana, smo uspešno zaključili projekt »Mladi obračamo svet«. Sodelovali so učenci prve triade. Kaj smo se naučili? Veliko novega smo izvedeli o zdravem načinu življenja. Zdaj se vsakodnevno trudimo zdravo živeti, pri čemer nam pomagajo tudi naše učiteljice. Zdaj vemo kako pomembno je, da se zdravo prehranjujemo in veliko gibamo predvsem na svežem zraku. Čeprav se je projekt »Mladi obračamo svet« zaključil se bomo še naprej trudili zdravo živeti in se izogibati nezdravim razvadam. Drugo leto pa se bomo z veseljem ponovno pridružili k projektu in se še naprej učili ohranjati zdrav življenjski slog.

Romana Osredkar, vodja projekta 

Sodelujoče učiteljice:

Mira Sovinc, Darja Sodnik, Eva Zavrl, Petra Podbevšek Žigman, Tanja Režek,  Jenny A. Kelner, Sara Močnik