V četrtek, 16. 2. 2023, smo bili z nadarjenimi učenci naše šole del velike vseslovenske zgodbe in reševali spletni kviz s še 20.000 slovenskimi osnovnošolci, skoraj 200 osnovnimi šolami. In porušili Guinnessov rekord, ki so ga pred nami osvojili Britanci!!!

In ne samo to, več kot podvojili smo ga. S 15.225 otroci, ki so od začetka do konca odgovorili na prav vsako vprašanje, smo se uspešno vpisali v slavno Guinnessovo knjigo rekordov!

Učenje skozi zabavo je eden izmed najbolj učinkovitih načinov predajanja znanja, zato verjamemo, da smo sodelujočim otrokom predali neprecenljiva znanja, ki jih bodo pri odraščanju v digitalni dobi opremila z veščinami za samozavestnejšo rabo spleta, in kar je najpomembnejše – preprečila marsikatero nevšečnost.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spodnji galeriji slik.

Marija Pintar