petek, 17. 1. 2020, smo se skupina izbranih učencev 7. in 9. razreda udeležili odprtja tretje razstave otroških del, ki so nastala v okviru 5. LIKfesta – likovnega festivala Pionirskega doma.

Na ogled so postavljena izbrana dela otrok iz vrtca in osnovnih šol, ki so ustvarjali pod razpisano temo »Svobodni«.

Sprejel nas je vodja festivala, Boris Beja, in nas vodil po razstavi ter povabil k predstavitvi izdelkov učencev. Tokrat so za nas na odprtju razstave pripravili tudi risarsko delavnico, ko smo odkrivali, kaj vse iztrgana oblika papirja lahko predstavlja. Nastali so zanimivi rezultati z ogljem.

Razstava bo na ogled v prostorih Pionirskega doma – Centra za kulturo mladih na Komenskega 9, 1000 Ljubljana, od 17. 1. 2020 – 29. 1. 2020, od ponedeljka do petka, med 10. in 19. uro. 

Ob sobotah, nedeljah in praznikih je razstavišče zaprto.

Likovna dela je pregledala strokovna komisija in izbrala najboljše likovne izdelke, ki so jih ustvarjali učenci 5. a pod mentorstvom učiteljice Nataše Roblek in učenci LS 1 ter učenci LS 3 pod mentorstvom učiteljice Renate Kern.

Vabljeni na ogled!

Slike si lahko ogledate v Galeriji.