1. dan:

Na Medvedjem Brdu so nas pričakali čudoviti razgledi na bližnjo in daljno okolico po kateri smo se sprehodili in spoznali prve zanimivosti. 

Razredničarki in spremljevalki

2. dan:

Danes smo plezali, raziskovali življenje v in ob potoku. Podali smo se na orientacijski pohod, se uspešno orientirali in pravočasno našli pot do doma CŠOD Medved, kjer nas je za nagrado pričakala večerja. Zvečer pa smo se dodobra nasmejali ob zabavnih igrah. 

Današnji dan smo preživeli aktivno. V gozdu smo gradili in preizkušali idejne zamisli v praksi, opazovali navidezno gibanje sonce, dolžino senc ter si ogledali žago. Zvečer smo zaplesali ob ritmu glasbe. Vrhunec večera pa smo si popestrili s pogledom v nebo. Opazovali in spoznali številne zvezde, ozvezdja in si s teleskopom pobliže ogledali Jupiter, Saturn in Luno.