Šolska skupnost, ki jo vodita ravnateljica Irena Babnik in učiteljica Suzana Grahovac Flajs, je na 1. sestanku v šolskem letu 2023/24 izglasovala, da se bo v predprazničnem času lotila prav posebne aktivnosti. Člani šolske skupnosti so jo poimenovali “Tematski decembrski petki”.

Na urah oddelčne skupnosti so predstavniki zbrali zanimive predloge, izmed katerih je delavni odbor šolske skupnosti Tomi (5. b), Ela in Lukas (7. a), Nia (6. a), Eva (6. b) in Manca (6. c) v petek, 24. 11. 2023, izbral štiri in izdelal lepe plakate, ki bodo vse učenke in učence, učiteljice ter učitelje povabili k sodelovanju.

Izbrane teme decembrskih petkov so:

  • 1. 12. 2023 Nosimo božične dodatke (pulover, kapa ipd.)
  • 8. 12. 2023 Oblečemo narobe obrnjena oblačila
  • 15. 12. 2023 V šolo pridemo v pižami
  • 22. 12. 2023 Uporabimo vse…razen šolske torbe

Sodelovanje otrok in učiteljev na tematskih petkih je zaželeno. Verjamemo, da bodo petki zabavni in da bomo z našo akcijo popestrili vesele predpraznične dni.

Šolska skupnost