ZAČASNI URNIK ŠOLSKEGA PREVOZA V ČASU ZAPOR

(vse nove spremembe so označene z rdečo)

PREVOZ V ŠOLO:

6.50

Odhod iz Rašice čez Sp. Gameljne v smeri šole preko Obvozne ceste in AC Lj-Brod-Lj.-Šmartno v smeri šole (za učence, ki imajo preduro)

7.00

Odhod izpred kapelice v Sr. Gameljnah v smeri proti Sp. Gameljnam – Obvozna cesta – AC Lj-Brod – Lj.-Šmartno – šola

7.20

Odhod iz Tacna – Kajakaška – postaja pri poligonu – Kušar – Unihem – Rocenska – Thumova – Sadje in zelenjava – do šole (za učence, ki imajo preduro)

7.20

Odhod iz Mercatorja (Sr. Gameljne) – šola (za učence, ki imajo preduro)

7.45

Odhod iz Rašice preko Sp. Gameljn (mimo Sp. Gameljn ob cca. 7.55) v smeri šole preko Obvozne ceste in AC Lj-Brod-Lj.-Šmartno

7.45

Odhod iz Mercatorja (Sr. Gameljne) – šola (voženj v novo ulico ne bo, učenci od tam pridejo na postajališče pri Mercatorju)

7.55

8.00

8.10

Odhod iz Šmartna, Preloge, Gustinčičeva v smeri šole

Med

8.10-8.20

Odhod iz Solzne doline na cesti Cirila Kosmača 55 v smeri šole

Za preduro voženj iz smeri Šmartna in Solzne doline ne bo.

PREVOZ IZ ŠOLE:

V smeri Tacna: 13.15, 13.45, 14.15, 15.00

V smeri Zg. in Sr. Gameljne (postajališča do Mercatorja): 13.00, 13.30, 14.15, 15.00

V smeri Rašice in Sp. Gameljn: 13.15, 14.15, 15.00

V smeri Šmartno: 14.15, 15.00

V smeri Solzne doline: 14.15, 15.00

Zaradi zapore v Tacnu bodo minibusi vozili po Rocenski in Thumovi in nato od Sadja in zelenjave naprej proti šoli. Obvoz zaradi zapore v Gameljnah bo potekal preko Obvozne ceste ter AC odseka Lj.-Brod in Lj.-Šmartno proti šoli.

Zaradi premikov zapor bodo nastajale spremembe tudi pri voznih redih in trasah šolskega prevoza, o čemer boste obveščeni preko spletne strani in/ali eAsistenta.  Prosimo vas za razumevanje.

Trenutni urnik je začasen.

Irena Babnik, ravnateljica šole