OŠ Šmartno vas vljudno vabi na izobraževanje g. Kramlija, strokovnjaka za kemične in nekemične odvisnosti, predvsem za odvisnosti od novih tehnologij. G. Kramli poudarja, da je internet koristna stvar, ki omogoča napredek, a je lahko tudi past. Brez računalnika si ne predstavljamo več življenja; na spletu nakupujemo, plačujemo račune, komuniciramo, delamo in se šolamo od doma. »V enem dnevu dobimo toliko informacij, kot jih naši predniki niso v dveh letih,« pravi Miha Kramli, ki vodi Kliniko za zdravljenje nekemičnih zasvojenosti v Zdravstvenem domu Nova Gorica. Pri tem poudarja, da uporaba spleta in drugih tehnoloških inovacij sama po sebi ni škodljiva, čezmerna raba spleta in naprav pa vodi v zasvojenost, ki se tiho prikrade v dom, pri čemer ima družina velik pomen.

Kdaj: Predavanje bo v torek, 24. 11. 2020, ob 17.00.

Predavatelj: Miha Kramli.

Tema: Radosti in pasti nove tehnologije.

Predavanje bo potekalo preko spleta, na povezavi   https://arnes-si.zoom.us/j/94774983295.

Vljudno vabljeni!