Spoštovani starši!

Vpis otrok v 1. razred OŠ Šmartno pod Šmarno goro za šolsko leto 2022/2023 bo potekal v tednu od 14. do 18. februarja v dopoldanskem in popoldanskem času.

Vpisovali bomo otroke, rojene v letu 2016, ter lani odložene otroke.

Starši otrok, ki imate v našem šolskem okolišu prijavljeno stalno ali začasno bivališče, boste prejeli po pošti točen termin za vpis.

V kolikor ne živite v našem šolskem okolišu in bi želeli vpisati otroka na našo osnovno šolo, opravite vpis na matični šoli znotraj svojega šolskega okoliša, nato pa v roku 14 dni od vpisa na našo šolo posredujete prošnjo za prepis.

Več informacij glede vpisov/prepisov v 1. razred najdete v priponki. Lahko se obrnite tudi na šolskega svetovalnega delavca Luka Uršiča na tel. 01/511 06 19 ali preko el. pošte luka.ursic@os-smartno.si.

Prav tako ste vljudno vabljeni na informativni sestanek, ki bo v sredo, 9. februarja, ob 17.00 na spletni platformi Zoom ( https://arnes-si.zoom.us/j/92751288427).
Luka Uršič, šolski svetovalni delavec