V naši šoli se je v sredo, 4. decembra 2019, prvič odvil dobrodelni božično-novoletni koncert Božična pesem. Praznično vzdušje so s petjem, plesom in igro pričarali nastopajoči učenci naše šole ter glasbena skupina Junema. Programska vodja večera je bila učiteljica glasbene umetnosti in zborovodkinja Anita Novak Smolič, ki je oblikovala nadvse pester in zanimiv program, mentorica gledališke skupine pa je bila učiteljica Barbara Vampelj.

Večer je z nagovorom vsem zbranim zaključila gospa ravnateljica Irena Babnik. Zahvalila se  je vsem nastopajočim učencem in vsem tistim, ki so sodelovali pri pripravi in izvedbi koncerta, ter vsem staršem in obiskovalcem, ki so s svojo radodarnostjo prispevali k hitrejši izgradnji nove šolske kolesarnice.

Koncert je odlično uspel, gledalci smo bili zadovoljni, saj smo ob koncu dogodka lahko vsi začutili čarobnost časa, ki prihaja in nastopajoče nagradil z bučnim aplavzom. Veselili pa so se tudi nastopajoči, saj so se zavedali, da so se odlično odrezali.

Na dobrodelnem božično-novoletnem koncertu smo zbrali 1.398,03 €, 1 funt, 50 penijev in 50 lip. Hvala.

Zapisala: Maja Komjanc

V galeriji si lahko ogledate nekaj fotografij s koncerta.