V soboto, 13. 4. 2024, je športno društvo organiziralo tekmovanje Pokal Bleščica – Ljubljana je šport, ki se je odvijalo v Hali Tivoli.

Na tekmovanju se je predstavilo 1500 deklet, ki so nam pokazale 179 vaj, od tega je bilo 111 vaj iz šol, ki delujejo v sodelovanju šol s Športnim klubom Bleščica.

Med njimi je bila zastopana tudi naša šola:

• Šmartno pod Šmarno goro, kategorija deklice, ritmična gimnastika, vaja z žogo, 13. mesto:

Julija Trina Lazarevski, Keja Krašovec, Kim Gajanovič, Milena Orović, Nika Kozin, Nina Zgonec Kerše, Ronja Pirc, Stela Režek

• Šmartno pod Šmarno goro, kategorija seniorke, estetska gimnastika, 2. mesto:

Katja Svenšek, Lara Čop Tomšič, Maja Borštnar,  Maša Korošec, Patricija Lap, Tjaša Čarman Sorčan, Zala Vogrič, Anamarija Sedevčič,

• Šmartno pod Šmarno goro, članice pari in trojice, ritmična gimnastika, vaja s trakom, 1.mesto

Katja Svenšek, Lara Čop Tomšič

• Šmartno pod Šmarno goro, kategorija mladinke, estetska gimnastika, 2.mesto, in ritmična gimnastika, vaja z obroči, 7.mesto

Aneta Svenšek, Erika Sirnik, Hana Erzar, Klara Ribič,  Lana Aleš, Lara Dragan,  Lara Rasiewicz, Miša Tripković, Rebeka Virant.

Čestitke vsem.