Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo od 16. marca 2020 do 29. marca 2020, oziroma do preklica, šola zaprta. V tem času bomo organizirali pouk na daljavo.
V nadaljevanju podajamo strnjena navodila:

• Učitelji bodo na različne načine usmerjali delo učencev, komunikacija bo potekala preko e-pošte ali spletne učilnice.
  • Navodila bomo posredovali preko e-naslovov staršev. Pozivamo starše, da razrednikom sporočite svoj e-naslov, v kolikor do sedaj tega niste storili.
  • Odgovornost za učenje bo v celoti učenčeva. Ob tem pa vas, starši, prosimo, da nadzirate otrokovo izpolnjevanje dnevnih nalog.
  • Kar bodo učenci opravili v dneh pouka na daljavo, bo podlaga za kasnejše ocenjevanje znanja.
  • Ure, ki jih bodo učenci opravili doma, se bodo štele kot realizacija ur pouka. Če nalog ne bodo pravočasno opravili, bodo morali manjkajoče ure nadomestiti s poukom po koncu rednega urnika, ko bodo šole ponovno odprte.

O vseh spremembah boste sproti obveščeni z obvestili na šolski spletni strani.
Vprašanja, ki se nanašajo na  pouk na daljavo in podobno, prosimo, naslavljajte neposredno na učitelja ali razrednika.

Predvsem pa vas prosimo, da sledite vsem preventivnim navodilom.

Verjamem, da nam bo skupaj uspelo!

Prilogi:

NAČRTOVANJE POUKA NA DALJAVO ZA 1.-5. RAZRED